Witaj serdecznie na mojej stronie!

Rozgość się, wczytaj i poznaj mnie bliżejJestem Magda

Po zostaniu mamą, wiele aspektów mojego życia uległo zmianie. Macierzyństwo pokierowało moją dalszą drogą; zachęciło do poznania siebie na nowo, przeanalizowania życiowych wartości i potrzeb. Początki tego okresu były wyzwaniem. Poczucie zagubienia, osamotnienia, trudności rozwojowe córki i depresja poporodowa nie ułatwiały tego procesu.
Na swojej drodze jednak poznałam ogrom wspaniałych ludzi, którzy pomału wnosiły coś niesamowitego w moje życie, macierzyństwo i kobiecość. Odmieniły mnie i pomogły zacząć cieszyć się życiem i czerpać z tego siłę.
Stąd narodziła się ta strona i chęć wspierania innych mam w trudnościach macierzyństwa.
Idea masażu niemowlęcego i starszego dziecka była dużym punktem wzrotnym. Strona została stworzona by nieść wiele treści i  narzędzi związanych z tą tematyką, którą znajdziesz w zakładce Blog. Sporo praktycznej wiedzy znajdziesz w temacie samej komunikacji, poznania języka dziecka, jak cieszyć się macierzyństwem nie zapominając o sobie i swoich potrzebach, bez wyrzutów sumienia oraz o tym jak dbać o zdrowie i rozwój swojego dziecka lub dzieci w zgodzie z naturą i swoją intuicją.

 Kocham, inspiruję i uczę:

·         Czułego dotyku, jakim jest masaż dziecka
·         Jak zrozumieć i komunikować się z dzieckiem od pierwszych dni jego życia?
·         Jak wspierać rozwój dziecka zgodnie z jego potrzebami i w zgodzie z naturą?
·         Jak nie zapomnieć o sobie w natłoku obowiązków i ról jakie pełnimy?
·         Jak pomóc sobie kiedy już nie dajemy rady?

Co oferuję?

Na stronie znajdziesz zakładkę Blog, gdzie będziesz mogła znaleźć (będą się pojawiać sukcesywnie)  mnóstwo różnorakich informacji związanych z tematyką masażu; relacji i komunikacji z dzieckiem, sobą i innymi ale również o tym jak dbać o siebie, swoją kobiecość, zdrowie i stan ducha. W zakładce Kursy masażu dziecka znajdują się informacje na temat kursów, ich rodzajów i sposobów nauki. Dla głodnych wiedzy została stworzona BIBLIOTEKA, gdzie sukcesywnie będą pojawiać się darmowe informacje i narzędzia.
Jeśli pragniesz zapoznać się szerzej z moimi uprawieniami dotyczącymi instruktażu i nauki masażu niemowląt, zapraszam na stronę Kursy oraz stronę Międzynarodowego Stowarzyszenia Masażu Niemowląt, pod patronatem, którego zostałam wyszkolona.

A tak bardziej prywatnie…

·         Kocham taniec i muzykę
·         Zdrowe odżywianie i styl życia
·         Mam niesamowitą słabość do mojej córeczki
·         Natura rozmiękcza moje serce tak samo jak gorzka czekolada
·         A puzzle odcinają od świata realnego


Dziękuję, że mogłam Ci się przedstawić!

Zachęcam do zostawienia kontaktu i polubienia mojej strony na Facebook. Właśnie tam znajdą się najświeższe nowiny co piszczy w trawie w Bobasowany


Zapraszam! I do usłyszenia, mam nadzieje niedługo

Magda